Mors Hubertus – spróbuj morsowania w Mysłowicach

Musisz zobaczyć

Nad Śląskim Wesołym Miasteczkiem? Kolej Linowa “Elka” Chorzów

Zastanawiacie się, jak to jest szybować niczym samolot nad Śląskim Wesołym Miasteczkiem "Legendia" lub po prostu podziwiać z góry cały Park Śląski? Kolej...

58 Tydzień Kultury Beskidzkiej w Wiśle

24 lipca rozpoczął się 58 Tydzień Kultury Beskidzkiej w Wiśle. Wydarzenie potrwa do 1 sierpnia. Przedstawiamy Wam jeden dzień z całego...

Ryba po Grecku w 670 kcal

Zamiast tropikalnych wakacji siedzisz w domu? Spraw sobie samemu wakacyjne podniebienie gotując rybę po grecku zamkniętą w 670 kaloriach. Składniki: Świeży...
Redakcjahttps://rowerowyblog.pl
Główny profil redakcji RowerowyBlog.pl

Niedziela 31 stycznia inna niż zwykle. Ćwiczenia, bieg, morsowanie, ale i pomoc. Niezwykłe zaangażowanie morsów, do takiej grupy warto dołączyć!

Co niedzielę możemy spotkać ludzi, którzy nad Hubertus przychodzą w innych celach niż tylko spacer dookoła oblodzonego jeziora.
Niedziela 31 stycznia była inna niż zwykle, ponieważ organizatorzy dotychczasowych morsów wsparli inicjatywę
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najpierw bieg oraz ćwiczenia, później wspólna kąpiel. Po wyjściu można było spróbować tortu, który przypominał serduszko, rozdawane od lat przy wsparciu fundacji WOŚP.

Niesamowity jest fakt, że tak wielu ludzi przyszło wesprzeć fundację oraz spróbować czegoś nowego, czym jest Morsowanie.
Wspólnymi siłami morsy uzbierały ponad 1600 zł co jest bardzo rewelacyjnym wynikiem.

Chcesz przyjść i spróbować morsowania?
Na facebooku powstał fanpage, który nazywa się Mors Hubertus. Stamtąd dowiesz się szczegółów “wypadów”. Jeżeli macie jakieś pytania, możecie śmiało napisać wiadomość, jesteśmy pewni, że ktoś doświadczony w tej dziedzinie Wam odpowie.

Jak oceniasz artykuł?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- Advertisement -
- Advertisement -Jobsora

Ciekawe

- Advertisement -Jobsora

Więcej podobnych artykułów

error: Treść jest chroniona prawem autorskim.
pl_PLPolish