Mors Hubertus – spróbuj morsowania w Mysłowicach

Musisz zobaczyć

Zakopane na weekend. Nosal 1206 m n.p.m.

Dwa dni w Zakopanem, gdzie zjeść, nocować i jak zdobyć Nosala 1206 m n.p.m. Zobacz: Cała trasa wejścia i zejścia Droga...

Dożynki na rynku w Jaworznie 12.09

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Slibert zaprasza w niedzielę na rynek, gdzie odbędą się dożynki. Harmonogram 15:00 - Msza Święta w Kolegiacie...

Dożynki w Miedźnej 29 sierpnia.

Dożynki gminne blisko Pszczyny? Przyjedź do Miedźnej 29 sierpnia. Będzie się działo! Wój Gminy Miedźna oraz Starostwo Dożynek zapraszają serdecznie...
Redakcjahttps://rowerowyblog.pl
Główny profil redakcji RowerowyBlog.pl

Niedziela 31 stycznia inna niż zwykle. Ćwiczenia, bieg, morsowanie, ale i pomoc. Niezwykłe zaangażowanie morsów, do takiej grupy warto dołączyć!

Co niedzielę możemy spotkać ludzi, którzy nad Hubertus przychodzą w innych celach niż tylko spacer dookoła oblodzonego jeziora.
Niedziela 31 stycznia była inna niż zwykle, ponieważ organizatorzy dotychczasowych morsów wsparli inicjatywę
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najpierw bieg oraz ćwiczenia, później wspólna kąpiel. Po wyjściu można było spróbować tortu, który przypominał serduszko, rozdawane od lat przy wsparciu fundacji WOŚP.

Niesamowity jest fakt, że tak wielu ludzi przyszło wesprzeć fundację oraz spróbować czegoś nowego, czym jest Morsowanie.
Wspólnymi siłami morsy uzbierały ponad 1600 zł co jest bardzo rewelacyjnym wynikiem.

Chcesz przyjść i spróbować morsowania?
Na facebooku powstał fanpage, który nazywa się Mors Hubertus. Stamtąd dowiesz się szczegółów “wypadów”. Jeżeli macie jakieś pytania, możecie śmiało napisać wiadomość, jesteśmy pewni, że ktoś doświadczony w tej dziedzinie Wam odpowie.

Jak oceniasz artykuł?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- RowerowyBlog.pl -
- Advertisement -Jobsora

Ciekawe

- Advertisement -Jobsora

Więcej podobnych artykułów

error: Treść jest chroniona prawem autorskim.
pl_PLPolish