17.4 C
Pszczyna
poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze artykuły

  Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach Grudzień 2021

  Jak co roku na rynku w Katowicach pojawiła się świąteczna wystawa, gdzie nie zabrakło między innymi Disneya oraz diabelskiego młyna.

  Święty Mikołaj

  Mikołajki 06 grudnia postanowiliśmy świętować na rynku w Katowicach obok Teatru Śląskiego. Podczas naszej wizyty w powietrzu unosił się zimowy zapach grzanego wina, gorącej czekolady oraz zimowej herbaty z goździkami, imbirem oraz szczyptą cynamonu. 
  Duża świecąca choinka na środku a wśród niej liczne stoiska z ozdobami i regionalnymi przysmakami. Oczywiście nie zabrakło również pamiątek, czy możliwości zakupu prezentu dla najbliższych.

  Interaktywna wystawa dla najmłodszych

  Dla dzieci przygotowane są interaktywne scenki z bohaterami Disneya oraz Mikołajem, po przyciśnięciu odpowiedniego guzika postaci te zaczynają się ruszać, śpiewać piosenki lub opowiadać bajki. Możemy również spotkać bohaterów baśni „Kopciuszka”, „Dziadka do orzechów”, „Czerwonego Kapturka” itd.

  Blisko sceny, na której odbywają się występy, znajduje się lodowisko – możemy z niego skorzystać za darmo, jeżeli posiadamy własne łyżwy (istnieje możliwość wypożyczenia).

  Diabelski Młyn

  Dla chcących wrażeń i pięknych widoków również znajdzie się atrakcja – diabelski młyn. Daje możliwość podziwiania panoramy aglomeracji Śląskiej. 

  Oczywiście nie obyło się bez pysznych grillowanych oscypków.

  Całość nam się bardzo podobała. Uważamy, że warto odwiedzić to miejsce, a czasu zostało mało! Koniec jarmarku przypada na 22 grudnia tj. środa.

  Jak oceniasz artykuł?
  +1
  20
  +1
  34
  +1
  21
  +1
  18
  +1
  10
  +1
  0
  +1
  0

  Latest Posts

  spot_imgspot_img

  Zobacz

  spot_imgspot_img
  error: Treść jest chroniona prawem autorskim.