[2020] Brak kondycji? Zacznijmy nasz trening!

Musisz zobaczyć

Zakopane na weekend. Nosal 1206 m n.p.m.

Dwa dni w Zakopanem, gdzie zjeść, nocować i jak zdobyć Nosala 1206 m n.p.m. Zobacz: Cała trasa wejścia i zejścia Droga...

Dożynki na rynku w Jaworznie 12.09

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Slibert zaprasza w niedzielę na rynek, gdzie odbędą się dożynki. Harmonogram 15:00 - Msza Święta w Kolegiacie...

Dożynki w Miedźnej 29 sierpnia.

Dożynki gminne blisko Pszczyny? Przyjedź do Miedźnej 29 sierpnia. Będzie się działo! Wój Gminy Miedźna oraz Starostwo Dożynek zapraszają serdecznie...
Redakcjahttps://rowerowyblog.pl
Główny profil redakcji RowerowyBlog.pl

Dopiero zaczynasz trenować i Twoja kondycja nie pozwala Ci na wykonywanie trudniejszych ćwiczeń? Przedstawiamy krótki trening na poprawę Twojej kondycji!

Przed zaczęciem naszego treningu wykonajcie na samym początku rozgrzewkę mięśni to znaczy:
Trucht w miejscu – 5 minut
Po naszym krótkim biegu możemy rozpocząć nasze ćwiczenia. Jeżeli chodzi o serię wykonujemy je pięciokrotnie. (Jeżeli jednak nie dacie rady, możecie na samym początku zmniejszyć je do trzech.)
Zaczynamy?

  1. Pajacyki (30 sekund) najwięcej ile potraficie. Każde wyniki możecie zapisywać również na kartce, aby zobaczyć po tygodniu ćwiczeń, czy jesteście w stanie zrobić ich więcej w tym samym czasie.
  2. Skip C (30 sekund) zobaczymy jak z tym ćwiczeniem sobie poradzicie. Pamiętajcie o wyprostowanych plecach oraz szybkich ruchach. Prawidłowe ćwiczenie zaliczamy, gdy piętami dotkniemy naszych pośladków.
  3. Rozkrok (10 powtórzeń na nogę) zaczynamy się rozciągać schodząc w dół na prosto. Wyciągając lewą nogę do przodu, prawą do tyłu i na przemian.
  4. Krzesełko (30 sekund) chyba każdy zna te ćwiczenie. Czyżby chwila na odpoczynek? Nic bardziej mylnego… Stwórzmy wnet krzesełko, wytrzymacie?
  5. Przysiady (10 powtórzeń) czas na standardowe przysiady. Aby je dobrze wykonać pamiętajcie o wypchanie pupy daleko do tyłu. Dzięki temu poprawimy kształt naszych pośladków.

No i powtarzamy wszystko, aby wykonać pięć serii.

Ćwiczmy tak codziennie przez tydzień, a gwarantujemy że odczujecie pierwsze zmiany w Waszej kondycji.

Jak oceniasz artykuł?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- RowerowyBlog.pl -
- Advertisement -Jobsora

Ciekawe

- Advertisement -Jobsora

Więcej podobnych artykułów

error: Treść jest chroniona prawem autorskim.
pl_PLPolish