[2020] W tym roku Dni Pszczyny nie odbędą się.

Musisz zobaczyć

Zakopane na weekend. Nosal 1206 m n.p.m.

Dwa dni w Zakopanem, gdzie zjeść, nocować i jak zdobyć Nosala 1206 m n.p.m. Zobacz: Cała trasa wejścia i zejścia Droga...

Dożynki na rynku w Jaworznie 12.09

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Slibert zaprasza w niedzielę na rynek, gdzie odbędą się dożynki. Harmonogram 15:00 - Msza Święta w Kolegiacie...

Dożynki w Miedźnej 29 sierpnia.

Dożynki gminne blisko Pszczyny? Przyjedź do Miedźnej 29 sierpnia. Będzie się działo! Wój Gminy Miedźna oraz Starostwo Dożynek zapraszają serdecznie...
Redakcjahttps://rowerowyblog.pl
Główny profil redakcji RowerowyBlog.pl

Dnia 22-23 sierpnia bieżącego roku miały się odbyć Dni Pszczyny. Niestety dowiadujemy się, że w tym roku te wielkie wydarzenie kulturalne się nie odbędzie. Powodem Koronawirus.

oznorCOBR_vivi

Największe wydarzenie w obszarze gminy Pszczyńskiej, łączące między innymi elementy muzyki oraz sportu nie odbędzie się.
Co roku na te wydarzenie przybywa mnóstwo turystów z pobliskich miejscowości, a w tym roku na dużej scenie miały wystąpić takie zespoły jak: Enej i Leszcze z Maciejem Miecznikowsim oraz Kamil Bednarek.
Niestety obecna sytuacja sprawiła, że Dni Pszczyny zostały odwołane.

“Obecna sytuacja epidemiczna i wzrost zakażeń są niepokojące. Mając na względzie bezpieczeństwo mieszkańców, dzisiaj nie możemy podjąć innej decyzji niż rezygnacja z Dni Pszczyny. To ogromne przedsięwzięcie, którego nie da się zorganizować w ciągu kilkunastu dni, dlatego taka decyzja musiała zapaść odpowiednio wcześniej” – mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Dowiedzieliśmy się, iż zaoszczędzone środki zostaną przeznaczone na walkę ze skutkami, jakie niesie za sobą koronawirus.

Bardzo żałujemy, że w tym roku nie spotkamy się wspólnie na tak wspaniałym wydarzeniu…

Jak oceniasz artykuł?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
- RowerowyBlog.pl -
- Advertisement -Jobsora

Ciekawe

- Advertisement -Jobsora

Więcej podobnych artykułów

error: Treść jest chroniona prawem autorskim.
pl_PLPolish