piątek, 26 kwietnia, 2024
spot_img
More

Najnowsze artykuły

Mecz o wszystko. Czyli szansa o wyjście z grupy Polska – Szwecja [Relacja z meczu]

Dziś o godzinie 18:00 odbędzie się mecz UEFA EURO 2020. Polacy muszą postawić wszystko na jedną kartę, aby wyjść z grupy. U nas sprawdzicie relację na żywo z tego meczu.

Polska 2 – 3 Szwecja

Druga Połowa Gry:

[Aktualizacja godz. 19:55]
    Sędzia kończy mecz z wynikiem Polska 2 – 3 Szwecja.

[Aktualizacja godz. 19:53]
    Kolejny gol dla Szwedów. Wynik meczu 2-3. Oznacza to, że nasze szanse na wyjście z grupy są nikłe.

[Aktualizacja godz. 19:49]
    90 minuta spotkania, doliczony czas to: 5 minut gry.

[Aktualizacja godz. 19:43]
    Piękne dośrodkowanie pod nogi Lewandowskiego, który pozostaje sam na sam z bramkarzem! GOL mamy 2-2.

[Aktualizacja godz. 19:42]
    Faul przez Glika na napastniku Szwedów. Glik otrzymuje żółtą kartkę!

[Aktualizacja godz. 19:30]
    Zmiana zawodników – schodzi Klich, a na murawę wchodzi Kozłowski. Dodatkowo Krychowiak otrzymuje żółtą kartkę.

[Aktualizacja godz. 19:19]
    Lewandowski odpowiada Szwedom, oddaje celny strzał na bramkę przeciwników i mamy GOL! Wynik meczu 1-2

[Aktualizacja godz. 19:18]
    59 minuta – szybkie przejęcie piłki przez Szwedów, którzy wbiegają na nasze pole karne, oddają celny strzał na naszą bramkę. Zmienia się wynik meczu 0-2.

[Aktualizacja godz. 19:06]
    Zieliński oddaje mocny strzał z daleka. Bramkarz przeciwników wybija piłkę.

[Aktualizacja godz. 19:04]
    Właśnie teraz rozpoczyna się druga połowa meczu Polska – Szwecja. Polacy muszą zdobyć dwie bramki, które dadzą przewagę nad Szwedami i zapewnią wyjście z grupy. W pierwszej połowie widzieliśmy bardzo dużo rzutów karnych, czy w tej połowie zapewnią nam prowadzenie? Jesteśmy ciekawi, jak się potoczy dalsza część spotkania.

Pierwsza Połowa Gry:

[Aktualizacja godz. 18:48]
    Sędzia kończy pierwszą część spotkania, a my pozostajemy z wynikiem 0-1.

[Aktualizacja godz. 18:45]
    45 minuta gry wynik pozostaje bez zmian. Sędzia doliczył 3 minuty dodatkowej gry.

[Aktualizacja godz. 18:43]
    Lewandowski dobiega do piłki w polu karnym. Niestety nie dało to rezultatów. Wynik nadal pozostaje 0-1 w 43 minucie gry.

[Aktualizacja godz. 18:02]
    Pierwsza minuta gry i nasi przeciwnicy wychodzą na prowadzenie… Mamy 0-1

[Aktualizacja godz. 17:35]
    Wszyscy oczekujemy na godzinę 18:00. Rozpoczęcie meczu niebawem.