Przeglądając internet odnaleźliśmy kanał na polskim youtube: MikroPrzygody, który zaprezentował nowy odcinek pt. “Zagubieni we mgle – jesienne MTB w Beskidach”.

Cała wycieczka – przygoda to rozpoczęcie 10 kilometrowego podjazdu na Skrzyczne.
Marcin, bo tak ma na imię autor nagrania, pozwala nam na samym początku poczuć klimat jesienny prosto z Beskidów Śląskich.
Po przejechaniu ok. 5 kilometrów nie widać widoków, lecz piękną klimatyczną unoszącą się mgłę.
Następnie możemy zobaczyć piękne sedno – czyli dojazd na szczyt, gdzie widzimy ujęcie prosto spod schroniska.
Następuje, to co jest najprzyjemniejsze w całej wyprawie, myślimy tutaj o zjeździe.

Dzięki znajomości tematu ze strony właściciela kanału MikroPrzygody możemy posłuchać kilka ciekawych słów o rowerze, na którym przemieszcza się podczas tej wyprawy.

Malinowska skała – przerwa. Pojawiają się wspaniałe widoki, mgła jest coraz rzadsza. Lecz to nie jedno z przyczyn przerwy. Złapana “guma” i czas na wymianę dętki w tylnim kole.

Będąc na Gawlasi, mamy możliwość zobaczyć niesamowite ujęcia dronem. Jest to coś pięknego, co poruszy nie jedną osobę, która kocha góry.

Najwyższe punkty na trasie zostały osiągnięte. Po tym sygnale możemy zobaczyć niesamowite zjazdy, które są bardzo niebezpieczne. Widać tutaj przede wszystkim duże doświadczenie Marcina w tym co robi.

Jak wiemy Skrzyczne to największy szczyt Beskidów Śląskich dlatego wielkie chapeau bas Panowie!

4 KOMENTARZE

  1. Jest bardzo dużo osób, które można w to zidentyfikować. Zakładam, że masz również dobre strony w funkcjach. Cathi Heriberto Rorry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here