16.6 C
Pszczyna
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze artykuły

  Odpowiedzieliśmy na Wasze pytania.

  Na naszych Social Mediach zostaliście poproszeni o zadawanie nam pytań. Na najciekawsze odpowiedzieliśmy pod tym artykułem.

  Wraz z zakończeniem sezonu postanowiliśmy Was o zadawanie nam pytań, na które chętnie odpowiemy. 
  Być może, kryje się coś co, chcielibyście wiedzieć o naszych zmaganiach.

  1. Jak oceniacie swoją kondycję oraz poziom rowerowy?
   Kondycję oceniamy na bardzo dobrą, ponieważ spokojnie damy radę pokonać powyżej 100 km bez najmniejszego problemu. Jeżeli jednak chodzi o poziom to, oceniamy dość Amatorsko, ponieważ ten sport traktujemy jak nasze hobby. Wiemy, że wielu z Was potrafi dużo więcej.
  2. Skąd pomysł na Rowerowy Blog?
   Pomysł zrodził się z chęci motywacji. Dzięki temu chce się wyjść na rower, pokonać kolejne kilometry. Kolejne wpisy dają nam motywację do działania, ponieważ lubimy pisać dla Was to co, wydarzyło się na trasie.
  3. Blog Rowerowy, skąd artykuły o bieganiu?
   Biegi, które organizujemy dla samych siebie to przede wszystkim praca nad kondycją. Pracujemy nad kondycją, aby jazda na rowerze stała się dla nas przyjemniejsza. Polecamy to każdemu!
  4. Czy po zakończeniu sezonu na blogu coś się pojawi nowego?
   Tak! Jak pisaliśmy w poprzednim wpisie na temat zakończenia sezonu, planujemy na czas przerwy umieszczać tutaj różne pomysły na zdrowy tryb życia. Nie zabraknie również wiadomości z cyklu tych sportowych oraz lokalnych. 
  5. Co z wbiegnięciem na Kasprowy? 
   To dość łatwe wytłumaczenie… Do końca września planujemy pokonać ten sam dystans co na Kasprowy. Nie jesteśmy pewni, czy obecna sytuacja w kraju pozwoli nam na podejście do celu w Zakopanem.
  6. Czy zaczniecie nagrywać jakieś filmy na Youtube? Ponieważ widziałam otwarcie kanału.
   Obecnie nie. Nie planowaliśmy nagrywać filmów, ponieważ nasze podróże są raczej indywidualne lub z rodziną. Być może kiedyś się to zmieni.
  7. Kiedy rozpoczęliście jazdę na rowerze?
   Dość poważnie do jazdy podchodzimy od tego roku dokładnie w marcu. Wtedy również otworzyliśmy naszą stronę, która już znajduje się na pierwszym miejscu w wyszukiwarce Google 🙂 
  8. Ostatnio dodaliście zdjęcie i napisaliście, że ktoś atakuje Waszą stronę, powiedzie coś więcej?
   Doszły nas słuchy od naszych czytelników, że nasza strona nie wyświetla się prawidłowo. Stało się to po wsparciu kilku młodych Twórców na popularnych portalach streamingowych. Poprosiliśmy naszego technika, aby przyjrzał się sprawie i faktycznie ktoś dość umiejętnie blokował naszą stronę. Technik wykonał wspaniałą robotę i nasza strona wróciła jeszcze mocniejsza 🙂

  Dziękujemy za wszystkie nadesłane pytania!

  Jak oceniasz artykuł?
  +1
  1
  +1
  22
  +1
  34
  +1
  12
  +1
  45
  +1
  0
  +1
  0

  Latest Posts

  spot_imgspot_img

  Zobacz

  spot_imgspot_img
  error: Treść jest chroniona prawem autorskim.