Wiślana trasa rowerowa tym razem w odwrotnym kierunku co do Krakowa. Udaliśmy się początkiem trasy, aż do Czechowic, jak można się domyślić trasa prowadzi do samej Wisły.

Pierwszy postój postanowiliśmy zorganizować przy znaku Obszar Natura 2000 “Stawy w Brzeszczach”, niesamowite jest to, że tak blisko znajdują się wspaniałe stawy przy których można odpocząć i podziwiać widoki, ponieważ patrząc na stawy przebija się piękny widok gór.

rhdr

Następnie przejechaliśmy za znak informujący nas, iż znajdujemy się w Czechowicach-Dziedzicach, postanowiliśmy odbić w innym kierunku jazdy, ponieważ dalsza droga prowadzi już na piękną Wisłę. Znaleźliśmy się w pięknym parku Goczałkowic-Zdrój, w którym zrobiliśmy kolejny odpoczynek, aby ruszyć w stronę Pszczyny.

rhdr

Pszczyna jak wiadomo znana z pięknego Parku Zamkowego i pysznych lodów włoskich. Te połączenie to ostatni postój na tej wycieczce. Następnie podróż do punktu wyruszenia na trasę. Bardzo nam się podobała ta wycieczka i serdecznie polecamy udać się Wiślaną trasą rowerową w stronę Wisły. Widoki gwarantowane!


Nasza wycieczka:
Czas trwania: 2:49:00
Dystans: 56.41 km
Śr. Tempo: 3:00 min/km
Śred. Prędkość: 20.05 km/h
Kalorie: 2023 kcal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here